صلاحیت های شرکت مهندسین مشاور فربر طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور

  • تخصص ساختمانی
  • پايه سه
  • مدیریت طرح، تخصص راه آهن
  • پایه یک
  • تخصص راهسازی
  • پایه های یک و دو
  • تخصص راه آهن
  • پایه یک

درباره ما

معرفی شرکت مهندسین مشاور فربر

مهندسين مشاور فربر ( فرودگاه ، راه ، بندر، راه آهن ) در سال 1369 به منظور ارائه خدمات مشاوره فنی و نظارت بر حسن اجرای طرح های عمرانی تاسیس گردیده است.انگيزه اصلي موسسان از تاسيس اين شركت ، به کارگیری استانداردهای جدید و استفاده از دانش روز در مطالعات و اجرای پروژه های عمرانی در راستای بهینه کردن و ارتقاء کیفیت آن ها می باشد.

مهندسين مشاور فربر ( فرودگاه ، راه ، بندر، راه آهن ) در سال 1369 به منظور ارائه خدمات مشاوره فنی و نظارت بر حسن اجرای طرح های عمرانی تاسیس گردیده است.انگيزه اصلي موسسان از تاسيس اين شركت ، به کارگیری استانداردهای جدید و استفاده از دانش روز در مطالعات و اجرای پروژه های عمرانی در راستای بهینه کردن و ارتقاء کیفیت آن ها می باشد موسسان، مدیران و همکاران این مهندسین مشاور در رشته های مختلف عمران مانند راه، راه آهن، مترو، تونل و پل های بزرگ و سایر ابنیه فنی خاص تجربه فنی لازم را دارند. مهندسین مشاور فربر دارای گروه های تخصصی مختلف در زمینه های مطالعاتی پروژه های زیربنایی حمل و نقل اعم از مطالعات مسیر، سازه، ژئوتکنیک، هیدرولوژی، مطالعات فنی و اقتصادی، نقشه برداری، ناوگان و تاسیسات برقی و مکانیکی حمل و نقل ریلی و مترو و ... می باشد.

این شرکت تا کنون انجام خدمات مطالعات، نظارت، مشاور کارفرما و طرح و ساخت (EPC) چهارهزار و هشتصد و بیست و چهار 4824 کیلومتر از انواع پروژه های زیربنایی حمل و نقل اعم از آزادراه، راه آهن، بزرگراه، راه های اصلی و فرعی را در قالب 141 پروژه به همراه پل های خاص، تونل و تقاطعات را بر عهده داشته و دارد. عملکرد گذشته مهندسین مشاور نشان می دهد که این شرکت کلیه تعهدات خود را در زمینه مطالعات و نظارت را در مدت زمان و کیفیت مناسب انجام و رضایت کارفرمایان خود را جلب نموده است. تقدیرنامه کارفرمایان که پیوست می باشد بیانگر این امر می باشد.

این شرکت رشد توان علمی و فنی همکاران و استفاده از دانش روز و نوآوری در امر مطالعات و نظارت را در برنامه آتی خود دارد و سعی دارد در آینده نیز به عنوان یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های مهندسین مشاور در زمینه طرح های راه و راه آهن و مترو خدمات ارزنده ای به کشور اسلامی خود داشته و با بالا بردن کیفیت و دقت مطالعات رضایت کارفرمایان خود را جلب نماید.

لازم به ذکر است که این شرکت دارای سیستم های کنترل کیفیت (QC)، تضمین کیفیت (QA)، کنترل پروژه بوده و گواهینامه های مربوط به ISO 9001:2008 را نیز اخذ نموده است.

صلاحیت و پایه ها

معاونت محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور صلاحیت شرکت مهندسین مشاور فربر را با توجه به سوابق کار شرکت، مدیران و نیز توانایی های آن به شرح ذیل اعلام نموده است:

زمینه های فعالیت

این شرکت با استفاده از کارشناسان مجرب و تجهیزات مدرن و با بهره گیری از دانش مدیریت پروژه در کلیه زمینه های راه، راه آهن و مترو خدمات مشاوره و نظارت را به شرح ذیل ارائه می نماید:

 نظارت

مشاور کارفرما

مدیریت طرح

نظارت بر حسن اجرای پروژه های عمرانی

 مطالعات

مطالعات توجیه اولیه

مطالعات توجیه نهایی

مطالعات طراحی تفضیلی

  مشاور همکار پیمانکار در پروژه های طرح و ساخت